درباره ما

شیوه تولید در زمره شرکت های پیشگام در زمینه مشاوره و تامین تجهیزات صنایع ماشین کاری فلزات شامل ابزارهای برشی، مواد خنک کاری و روانکاری و ماشین های ابزار می باشد. شیوه تولید در سال 1369 با هدف ارائه راه حل های ماشین کاری با همکاری شرکت های ابزار سازی بنام آلمان آغاز به کار کرد و امروزه دامنه فعالیت خود را به سه بخش کلی زیر گسترش داده است.

که در هر یک از بخش های فوق تیمی از متخصصان اقدام به ارائه خدمات به مشتریان می کنند.

مدیران شرکت با اندوخته بیش از 30 سال تجربه در صنایع مرتبط هدف خود را ارائه بهترین راه حل فنی برای تولید قطعات به منظور افزایش تولید و بهره وری قرار داده اند و برای دستیابی به این مهم اقدام به آموزش هر یک از پرسنل فنی شرکت پیش از شروع به کار در مجموعه به مدت سه ماه کرده اند. همچنین به منظور به روز نگه داشتن و ارتقای سطح دانش فنی پرسنل و ارائه بهترین و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا به مشتریان، آموزش های دوره ای با همکاری شرکت های همکار برگزار می شود که حضور تمامی اعضای کادر فنی شرکت در این دوره ها الزامی می باشد.

شیوه تولید با بهره گیری از کادر فنی مجرب خدمات زیر را ارائه می دهد.

مشتریان

صنایع خودروسازی، صنایع تولید تجهیزات کشاورزی، قالب سازی، تولید کنندگان تجهیزات صنایع حمل و نقل ریلی، صنایع تابلو برق سازی، سیستم های تهویه مطبوع، تولید لوازم خانگی، تجهیزات آشپزخانه صنعتی، صنایع ساخت آسانسور و پله برقی و ...

 
کلیه حقوق برای شرکت شیوه تولید محفوظ می باشد. 2015 ©